Praktické rady

Jak dlouho dokáže vydržet pneumatika?

17. února 2021

Vaše pneumatiky jsou jediným kontaktem vašeho vozu se silnicí. Musí být ve špičkové formě, aby byla zajištěna vaše bezpečnost a bezpečnost ostatních řidičů na silnici. Jak dlouho by tedy měly pneumatiky vydržet? Přímou odpovědí je „záleží“. Normální sada pneumatik

Věděli jste, že škodovku lze nalakovat různě?

26. února 2020

Výběr toho správného laku se může řídit celým množstvím různých kritérií. Každý člen rodiny má představu o barvě vozu zcela jinou. Někdo chce auto, které je vidět, jiný zase nevšední barvu.

Může úplný laik poznat stočený tachometr?

25. prosince 2019

Až třetina ojetých automobilů má podle všeho stočený tachometr. Je tedy dost pravděpodobné, že jste se již někdy s vozem upraveným tímto způsobem již setkali. Ovšem během koupě většina lidí nemá o stočení ani ponětí a nevědomky tak platí za

Myslete při jízdě na bezpečnost psa i tu vaší

05. května 2019

Mnoho rodin vnímá čtyřnohého miláčka jako nedílnou součást rodiny, se kterou se musí podílet o všechny zážitky. Ne nadarmo se proto mnoho psů převáží ve vozech. Je však zapotřebí myslet na jejich i svou bezpečnost.

Výlet do Paříže? Starý diesel raději nechte doma!

19. prosince 2018

Pokud máte v plánu zajet si se svým starým dieselem do jedné z největších evropských metropolí a hlavního města Francie v jednom, pospěšte! Paříž se totiž v příštím roce uzavře všem starým dieselovým automobilům.