26. listopadu 2022
Kategorie: PR

Hlava motoru či sedadla do staršího auta – i tyto náhradní díly lze koupit

„Škoda každé funkční součástky, která se likviduje se starým autem.“ – Tak tento názor zastává firma Autodíly Vojkov. Její e-shop vyřeší váš problém s chybějícími součástkami pro opravu vašeho vozidla, a to i toho se starším rokem výroby.

Firma Autodíly Vojkov se snaží zastat na trhu pozici partnera, který dokáže každému zákazníkovi zajistit přesně ten díl, který pro svůj vůz a jeho opravu potřebuje – ať již nový, nebo použitý. Nemusíte se bát, že se se součástkou netrefíte. V e-shopu vám poradí, je možná snadná výměna, a garantovaná je též funkčnost autodílu. A je jedno, jestli koupíte hlavu motoru, nebo celý motor. Ve společnosti se ochotně zaručí, že zákazníkům nedodají žádnou součástku, kterou by si sami nenamontovali do svého vozidla.

Nové i použité autodíly na jednom místě

Autodíly Vojkov nabízí nové i staré součástky. Jejich zdrojem je sesterská společnost Likvidace Vojkov, jež se zaměřuje na ekologickou likvidaci vozidel. V e-shopu se nachází aktuálně přes 50 000 položek všech značek. Dříve se společnost zaměřovala především na vozidla značek Renault, Peugeot, Citroen a Fiat, dnes je však nabídka plnosortimentní.

Kam i pro těžce sehnatelné součástky?

K nákupu součástek lze využít skvěle fungující e-shop s propracovanou logistikou. Druhou možností je nákup přímo v areálu Autocentrum Vojkov nedaleko Říčan u Prahy.

Obchod nabízí kompletní sortiment součástek pro vozidla různých značek, od brzdového systému, přes převodovky, spojky, poloosy, motory, palivovou soustavu, osvětlení, chlazení, elektrosoučástky, až po díly karoserie. Koupíte zde takovou maličkost, jako je vnitřní zpětné zrcátko, ale i velice specifické součásti vozidel, jakými jsou například sedadla do auta. Součástky, jež byly dříve nesehnatelné, teď seženete velice snadno a rychle. Veškeré autosoučástky si lze dohledat podle značky, modelu vozidla i konkrétní motorizace. Snadno se tak v nabídce zorientuje i ten, kdo není znalcem aut.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: