Značky Archív

Škoda v USA? Naprostá sebevražda!

18.1.2017

V nedávné době se objevila zpráva o plánovaném vstupu Škoda Auto na severoamerický trh. Jak to tak vypadá, s tímto zaoceánským dobrodružstvím to zase tak horké nebude. Naznačil to jeden z členů představenstva Volkswagenu.

Facelift sedmé generace Golfu již brzy

28.12.2016

Automobilka Volkswagen chystá faceliftovanou sedmou generaci Golfu, svého nejpopulárnějšího modelu. Premiéra tohoto automobilu by měla přijít začátkem listopadu, ovšem k vidění byla již mnohem dříve.

Volkswagen bude v USA vykupovat vozy a platit velkou pokutu

7.12.2016

Volkswagen bude v USA vykupovat vozy a platit velkou pokutu. Jak to tak vypadá, automobilka Volkswagen se v USA dostane do opravdových problémů. Byla totiž schválena dohoda o urovnání s americkými úřady a majiteli 175 tisíc vozů. Automobilka bude povinna odkoupit některé

Yeti ve stopách Yettiho

2.11.2016

Sněžný muž Yetti patří mezi bájné postavy, které jsou opředeny mnohými tajemstvími a o kterých sice všichni mluví, ale ještě je nikdy nikdo neviděl. Pojmenován je po něm i jeden z modelů automobilky Škody, který nyní pojede hledat svého bájného

Luxusní Mercedes S CLASS ve speciálním zlatém provedení

5.10.2016

Milovníci luxusu nikdy nepohrdnou novými vozy značky Mercedes, která je již odjakživa spojována především s úspěšnými a bohatými podnikateli. Platí to zejména pro speciální edice, které jsou limitované a pořídit si je nemůže jen tak někdo.

5 nejbezpečnějších automobilů podle Euro NCAP

Vybíráte nové auto a vašim hlavním kritériem je bezpečnost? V tom případě vás bude zajímat, které vozy vychází jako nejbezpečnější po náročném testování ze strany Euro NCAP. Ať už máte spadeno na miniauto nebo velké SUV, neodejdete s prázdnou.