30.10.2019
Kategorie: Motorky

Vestavěný gril a velká frajeřina to je Indian Sprigfield Dark Horse

Stroje Indian zcela jistě patří mezi naprosto ikonické mašiny. Nyní však tato motorka dostala zcela nové rozměry, díky propojení motocyklu s postranním vozíkem vybaveným plně funkčním grilem.

Motorka plná kouře

Výrobců, kteří by dnes vyráběli motocykly s postranními vozíky, dnes moc nenajdete. Nejznámějším z nich je Ural, která nabízí poměrně atraktivní modely. Ural však není jiný výrobce a dokonale to demonstruje motocykl, jehož autorem je Thor Drake.

Indian Spriengfield Dark Horse je velmi atraktivní záležitostí pro všechny, kteří mají rádi motocykly a také dobré jídlo. Motorka totiž dostala postranní vozík s plně funkčním grilem Trager Ironwood 885.

Tento gril je připraven kdykoliv poskytnou svému majitele dokonalé místo, kde může připravit nějaký chutný pokrm, nejlépe pořádně grilovaný steak. Staří jen přihodit dřevěné pelety a rozjet velkou kuchařskou show, která se nemusí omezovat pouze na grilování, ale díky grilu lze také udit, zapékat, dusit, péct a samozřejmě připravovat barbecue.

Samotný motocykl je samozřejmě také naprosto jedinečným kouskem. Jeho základem je rám z hliníkové slitiny, ve kterém je uložený vzduchem chlazený vidlicový dvouválec Thunder Stroke 111 o objemu 1811 kubických centimetrů, který disponuje maximálním točivým momentem 161,6 Nm při 3000 otáčkách za minutu. Motor spolupracuje s šestistupňovou automatickou převodovkou a posílá sílu na zadní kolo skrze ozubený řemen.

Celý motocykl, a také jeho grilovací výbava, jsou ponořeny do temné černě, díky které vypadá stroj skutečně fenomenálně. Motocyklu nechybí snad nic co by vás mohlo napadnout a platí to také o grilu, který nabízí celou řadu kuchyňského náčiní, které je pro správné grilování zapotřebí. Zkrátka ultimátní stroj na cesty prosycené charakteristickou vůní grilování.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: