7.8.2019
Kategorie: Motorky

Triumph Bonneville T120 v limitovaných edicích

Dnes si představíme motorku od značky, kterou ne každý zná. Trumph Bonneville je motorka, která by mohla svůj styl rozdávat i ve své základní podobě. K ní navíc nyní budou k dispozici dvě další verze v ještě atraktivnějším a stylovějším provedení.

Legenda v nových edicích

Triumph patří mezi výrobce, který se inspiruje u strojů z čtyřicátých až sedmdesátých let minulého století. Právě tento styl je aktuálně velmi žádaný a to téměř po celém světě a výrobci se snaží s tímto trendem držet krok. Svou aktuální nabídku modelů Modern Classic rozšíří o nové přírůstky. Jeho hvězda Triumph Boneville dostane dvě limitované série, které budou odkazovat na slavnou minulost.

První z této dvojice bude Bonneville T120 Ace, který odkazuje na legendární londýnskou kavárnu Ace Café, která představovala v šedesátých letech centrum motorkářského dění ve Velké Británii. Motocykl je vyveden v matně šedém laku a má lehce pozměněné sedadlo. Jeho vzhled by měl přímo evokovat vzhled kavárny Ace Café.

Druhá limitka bude Bonneville T120 Diamond Edition. Ta kombinuje stříbrnou a černou barvu spolu s chromovými prvky. Motocykl odkazuje přímo na původní Bonneville T120 z roku 1959. Po technické stránce se však tento model nikterak neliší od dvou zbylých modelů.

Triumph uvedl, že po celém světě by mělo vzniknout celkem 1400 exemplářů Truimph Bonneville Ace za cenu 11 100 britských liber, tedy kolem 330 tisíc korun. V případě druhé limitky, tedy Triumph Bonneville Diamong Edition, má vzniknout pouze 900 kusů a jeho cena bude startovat na 10 900 librách, tedy 323 tisících korun.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: