30.11.2016
Kategorie: Videa, Zajímavosti

Show Grand Tour se představuje v prvním traileru

Zatímco nový koncept Top Gearu byl celkem propadák, chuť nám zcela jistě vylepší přicházející show Grand Tour, ve které bude dominovat trojice Hammond, May, Clarkson. Show se nyní představila v prvním traileru a ten je prostě super!

1Pořad se dostane na divácké obrazovky již 18. listopadu. Pořád produkuje internetová televize Amazon Prime, která si k jeho moderování pozvala koho jiného, než nejslavnější trojici z automobilových pořadů všech dob. Ti zběhli od Top Gearu, kterému se s novým týmem příliš nedaří a kývla na tuto nabídku. My si je navíc nyní můžeme prohlédnout ve zcela prvním traileru na GT.

Zatím jsme měli možnost shlédnout jen opravdu krátkou upoutávku, která nás měla nalákat na datum premiéry. Nyní je tu však video, které ukazuje naprosto nadupaný program celého pořadu, kde se trio moderátorů představuje v tom nejlepším světle a ukazují nám, že do starého železa rozhodně nepatří.

V traileru totiž krotí takové bestie jako je Ferrari LaFerrari, McLaren P1 či Porsche 918 Spyder, které navzájem testují, nebo se pokoušejí srovnávat nesrovnatelné a to Aston Martin DB11 s Rolls-Roycem Dawn a Dodge Challenger SRT Hellcat.

2

Celý pořad je pak navíc prošpikován notnou dávkou suchého anglického humoru tak, jak jsme na to od této trojice zvyklí, a také neskutečnými záběry. Ty pocházejí z celého světa, protože série se točila na všech kontinentech. Kvalita záběrů navíc dosahuje kvality v kterémkoliv jiném geografickém pořadu a tak se budeme moci kochat nejnádhernější přírodou ve spojitosti s nádhernými automobily a nevzhlednými obličeji třech postarších anglických maniaků. To všechno uvidíme v dvanácti epizodách první série, kdy jedna epizoda bude mít asi 60 sekund a bude se vysílat jednou týdně. To bude nová show Grand Tour, na kterou se neskutečně těšíme.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: