30.9.2017
Kategorie: PR

Novou, nebo starší? Přečtěte si, jak vybrat dodávku

Došli jste k závěru, že se neobejdete bez vlastní dodávky, ale nevíte, zda je pro vás z finančního hlediska výhodnější pořízení nového či ojetého vozu? Obě varianty mají svá pro i proti a my jsme pro vás připravili praktické porovnání. Po přečtení tohoto článku vám bude jasnější, zda se vydat do autosalonu nebo bazaru.

Proč si pořídit novou dodávku?

Pokud máte k dispozici dostatek finančních prostředků, které právě nepotřebujete a nechcete využít jiným způsobem (například na pořízení dalšího vybavení apod.), mohla by pro vás být nová dodávka zajímavá. Jednak na ni dostanete záruku a nebudete muset několik let řešit závady a servis (ovšem za předpokladu správného využívání vozu). K dalším výhodám patří ekonomičtější provoz – moderní motory jsou přeci jen kultivovanější a úspornější než ty ve starších užitkových vozech.

Kdy je výhodnější ojeté užitkové vozidlo?

Nový automobil vždy představuje nemalou investici. Ojeté dodávky stojí výrazně méně, což pro podnikatele znamená mnohem nižší finanční zátěž. Rizika související s vyšší poruchovostí lze do značné míry snížit pořízením užitkového vozu starého jen několik let. A samozřejmě nákupem v solidním autobazaru, který se na tento segment vozidel specializuje.

Od přestárlých vozů ruce pryč

Jak dlouho vydrží v provozu dodávka stará patnáct let, jejíž nájezd atakuje hranici půl milionu kilometrů? O podobném dobrodružství raději ani nepřemýšlejte a zaměřte se na starší užitkové vozy v perfektním stavu.

Dobrou volbou je specializovaný autobazar dodávek AUTO GRUBER. Přes 20 let zkušeností, odborné poradenství a široká nabídka užitkových vozů s garancí původu jsou dostatečnými důvody, proč si vozidlo pořídit právě zde. Nedílnou součástí služeb pražského autobazaru je také výhodné financování a možnost dlouhodobého pronájmu dodávek. Podrobnosti najdete na www.dodavky-gruber.cz.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: