Motorky Archív

NAWA Racer je minimalistický, ale dobrý

25.3.2020

NAWA Technologies je francouzská společnost, která prostřednictvím svého konceptu elektrického café raceru demonstruje možnosti svého hybridního systému pro ukládání elektrické energie.

Ubco, když i elektromotorka může být ošklivá

19.2.2020

Elektromotocykly jsou na vzestupu a je o ně velký zájem. Většina strojů se může pochlubit velice atraktivním designem s moderními křivkami, které doslova dávají najevo, jak moderní ústrojí v sobě ukrývají. Pak je tu ale ještě Ubco, elektrický motocykl, který příliš

Retro v moderním podání to je No. 1 od Rentu

9.10.2019

Regent Motorcycles se řadí mezi výrobce elektrických motocyklů, kteří sází na nostalgickou notu. Jejich motocykl zaujme především konzervativní zájemce o jednostopý stroj. Prvotina značky to dává jasně najevo svým vzhledem i konstrukcí.

Triumph Bonneville T120 v limitovaných edicích

7.8.2019

Dnes si představíme motorku od značky, kterou ne každý zná. Trumph Bonneville je motorka, která by mohla svůj styl rozdávat i ve své základní podobě. K ní navíc nyní budou k dispozici dvě další verze v ještě atraktivnějším a stylovějším provedení.

Jawa v Indii nestíhá

12.6.2019

Nástup Jawy na indický trh se ukázal být velmi úspěšným. A to dokonce do takové míry, že má společnost problém uspokojit poptávku.

E-Raw, skutečná elektrická surovost

29.5.2019

Essence Motorcycles je další z mladých společností, které chtějí na trhu prorazit se svou elektrickou motorkou. Výjimečnost jejich projektů spočívá v netradičním designu spolu s výkonem a jízdními vlastnostmi.