Motorky Archív

Nová Honda Monkey

27.6.2018

Originální a ikonická. Tak by se dala nazvat Honda Monkey. Výrobce si pro nás nyní připravil novou verzi, která pod tradičním kabátem bude ukrývat zcela novou techniku.

Lehký švédský zákusek Cake Kalk

25.4.2018

Elektrický motocykl na ulici jen tak neuvidíte, a pokud má tak futuristický design jako Cake Kalk, rozhodně jej ani nepřehlédnete. Co na něm zaujme je i nízká hmotnost, díky které je jízda v terénu doslova pohádkou.

Uvolněte cestu! Yamaha MT-09 2018 přijíždí na scénu

31.1.2018

Yamaha konečně vyslala do světa nový model, který však není zase tak úplně nový. V letošním roce totiž přejmenovala model FZ-09 na MT-09. Je nám jasné, že všem bude chybět „Fuzz“, ale „Master of Moment“ je v podstatě to samé. Všechny

Honda v rovnováze

13.12.2017

Honda na autosalonu v Tokiu představila Riding Assist-e. Jedná se o pokračování konceptu motocyklu Riding Assist, kterých je schopný samočinně udržovat rovnováhu motocyklu.

Confederate Motorcycles vsází na elektřinu

1.11.2017

Pokud neznáte výrobce motorek jménem Confederate Motorcycles, pak děláte velkou chybu. Tento výrobce produkuje motocykly, které lze jen stěží někam zařadit. Nyní se však s nimi loučí a chce se věnovat výrobě čistě elektrických motorek.

Avionics V1: elektrokolo nebo motorka?

4.10.2017

Elektrokola získávají na stále větší popularitě a pokud k nim přičtete i skvělý retro design, máte postaráno o to, že budete nepřehlédnutelní. Rozhodně to tak bude s kolem Avionics V1 od polského výrobce Avionics.