21.12.2019
Kategorie: PR

Kamionová doprava přepraví vaše zboží do všech koutů světa

Přejete-li si dopravit zboží na druhou půlku zeměkoule, můžete k tomu použít leteckou, kamionovou, námořní či železniční přepravu. Jak se ve způsobech dopravy orientovat, abyste vybrali pro vaše potřeby tu nejvhodnější?

Vsaďte na logistickou společnost, která ví, jak na to

Logistika je náročným oborem, v němž musí vše běžet jako na drátkách. Jednou ze společností, která se těmito službami zabývá, je MULTITRANS CZ s. r. o. Již od roku 2000 pro vás zajišťuje zmiňované druhy dopravy na nejvyšší úrovni. Můžete se spolehnout na profesionální přístup, komplexní řešení na míru, optimalizaci nákladů na přepravu a skladování zboží, použití moderních technologií, nonstop služby, poskytnutí poradenství a konzultací.

Kterou dopravu zvolit?

Po letecké dopravě sáhněte, pokud potřebujete zboží urgentně přepravit na větší vzdálenost. V takovém případě není žádným problémem zajistit vám expresní leteckou přepravu včetně online monitoringu zboží. Příjemce i odesílatel dostanou o příletu do cílové destinace avízo. Námořní přeprava se využívá hlavně k transportu kontejnerů s kusovými či celokontejnerovými zásilkami. Železniční doprava dokáže oproti letecké významně uspořit náklady a ve srovnání s lodní přepravou zkrátí transportní dobu až na polovinu.

Kamionová přeprava stále vede

Je totiž sázkou na jistotu, že zboží dostanete v pořádku a včas na místo určení. Tímto způsobem lze dopravit zásilku po celé EU v rozsahu 1-38 europalet. Logistická společnost pro vás obstará i velkoobjemovou přepravu 100-120 m3. Realizační tým dispečerů zajistí hladký průběh exportu, importu a expresní přepravy. K transportu je využívána flotila moderních a ekonomických vozidel renomovaných značek, která jsou vybavena motory s emisní normou Euro 6 ohleduplnými k životnímu prostředí. Vše o zmiňovaných typech dopravy se dozvíte na stránkách www.multitrans.cz.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: