4.2.2020
Kategorie: PR

Kamera na motorku je zajímavým doplňkem pro dlouhé cesty

Jste často a rádi v sedle? Motocykly jsou zkrátka vášeň, když se do nich jednou zamilujete, nebudete chtít nikdy přestat. Samozřejmě, je to zajímavý koníček, se kterým vás čeká řada dobrodružství, a to nejen při cestě na dovolenou. Kdo by se rád neprojel otevřenou krajinou a nevyčistil si trochu hlavu od každodenního shonu v práci nebo kdekoliv jinde? Stačí nastartovat a vyrazit, určitě nejen na nějakou delší cestu. A mimochodem, proč si ze svých spanilých jízd neudělat alespoň krátký videozáznam?

Malá kamera, která zvládne velké věci

Poslouží opravdu výborně i během deště, nebude jí vadit prach, kterého je na každé silnici opravdu hodně. Kamera na motorku dnes nabídne nejen precizní české menu, ale také podporu až 128 GB paměťové karty pro hodiny a hodiny záznamu, stejně jako krytí IP67, takže dokonce ani krátkodobý pobyt ve vodě této elektronice neublíží. Nevadí ani extrémní teploty, takže na výlet můžete i během zimních mrazů či letních veder. Velmi malé kamery si nikdo nevšimne a zůstane tak stranou jakékoliv pozornosti, i když na chvíli zaparkujete před supermarketem nebo restaurací, nemusíte se obávat nečekané návštěvy nenechavců.

Proč nemít kameru rovnou na helmě?

Mimochodem, nabízí se ještě jedna zajímavá varianta. Konkrétně je to kamera na helmu, která nebude v žádném případě překážet – ale odvede maximum práce, přičemž odolá případným nárazům a použít ji můžete bez problémů i v dešti. Dokumentace i pro akční sporty, nejen pro evropské silnice, skutečný hit sezony! Díky této kameře si užijete spoustu zábavy, o což v motosportu jde především. Když si prohlédnete pestrou nabídku různých modelů na cel-tec.cz, jistě vám nějaký z nich padne do oka. A možná si potom budete dobře rozumět i pěkných pár let, že?

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: