8.1.2020
Kategorie: Automobily, Financování

Ford Mustang Mach-E byl odhalen a zná i své české ceny

Ford odhalil dlouho očekávanou elektrickou novinku, kterou je elektrické SUV Mach-E. A spolu s odhalením známe i odhady jeho českých cen.

Mustang na chůdách

Mustang je v současné chvíli nabízen od částky těsně pod 1,5 milionem korun. Verze s pohonem všech kol za 1,7 milionů a First Edition verze za 1,8 milionu. Předběžný termín dodání je přitom pro všechny vozy stejný. Od konce roku 2021.

Základní verze nesoucí označení Mach-E, jehož cenovka začíná od 1 481 200 korun, je hned na první pohled patrná díky absenci aerodynamických doplňků. V interiéru majitelé dostanou světlý potah stropu a sedadel Sensico. Výbava se odvíjí od technických parametrů vozu.

Po technické stránce je verze Mach-E výjimečná především pohonem pouze zadní nápravy, o který se stará pouze jeden elektromotor. Potěší ovšem nabídka dvou výkonnostních verzí a dvou baterií, které se od sebe liší v závislosti na volbě modelu se standardním a prodlouženým dojezdem.

Druhým provedením je AWD verze, jehož cena by měla začínat na částce 1 717 650 korun. Vůz bude stát na 19 palcových kolech a pochlubí se aerodynamickými doplňky. I tento model je dostupný se standardním i prodlouženým dojezdem.

Na vrcholu nabídky zatím stojí limitovaná edice First Edition. Její cena by měla začínat na částce 1 819 050 korun. Vrcholné provedení nabídne již ve standardní výbavě vše, což je u předchozí dvojice modelů dostupné pro prodloužené dojezdové verze konfigurací.

Mustang zároveň hovořil i o dalších verzích. Těmi by měla být například vrcholná GT verze, která by však měla dorazit později. Veškeré příslušenství a konfigurace si můžete prohlédnou na online konfigurátoru automobilu.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům:
Štítky:, , ,