Financování Archív

Kupte si akcie Volva!

1.8.2018

Volvo, to už dávno není švédská značka. Automobilka chystá vstoupit na burzu, což je velká událost ve světě dopravního průmyslu.

Za kryptoměny koupíte už i automobil

18.4.2018

Pokud jste majitelem kryptoměn a vaše portfolium již dohromady tvoří pěknou sumičku, za kterou by se dal koupit automobil, neváhejte, a kupte jej za ně. Po celém světě začíná přijímat stále více obchodníků kryptoměnu jako běžný prostředek směny.

Češi přeplácejí na povinném ručení až tisíce korun

7.2.2018

Za některé pojistky platí čeští motoristé více, než by ve skutečnosti museli. Například u havarijního pojištění se pojistné vypočítává z aktuální ceny vozu při uzavírání pojistky. Ale třeba po odcizení auta pojišťovna odškodní klienta podle tržní ceny vozu v

Jobsovo BMW Z8 jako skvělý způsob investice

20.12.2017

Pokud byste si rádi přikoupili nějaký ten automobil, a jde vám především o investici, pak pro vás máme skvělý tip. V prosinci se bude prodávat BMW Z8, které je samo o sobě dost raritní, které patřilo Stevu Jobsovi. To z něj

Nový automobil? A co takhle z Německa

18.10.2017

Nutnost nákupu nového automobilu jednoho dne potká každého z nás a nám tak připadá na hlavu nová starost. Připadne vám totiž povinnost nejen vybrat nový automobil, ale především se rozhodnout, kde jej koupit.