15.1.2020
Kategorie: Automobily, Zajímavosti

Ferrari připravilo unikátní klíčky ke svému vozu. Jsou však trochu rozpačité

Ferrari představilo svou novinku Roma a s ní se objevil i netradiční klíček. To, co mělo být původně něčím výjimečným, je spíše trochu rozpačitou součástí vozu.

Levné, nebo povedené?

Představení modelu Roma bylo překvapením, o kterém se do poslední chvíle příliš mnoho nevědělo. Automobil se představil, kde jinde než v Římě a v hierarchii automobilky mělo plnit roli zcela základního modelu v nabídce. Jedná se tak o jakési moderní pokračování Dina.

Na premiéře vozu se objevily také klíčky k vozu. Ty mají velmi netradiční zpracování. Přes jednu stranu mají velké logo Ferrari, zatímco druhá strana je měkčena a má tlačítka sloužící pro odemčení vozu. Jedná se spíše o plošky, na kterých je naznačeno, kam má majitel prst položit.

Ve spodní části klíčků nechybí název vozu Roma, který dává jasně najevo, co že za auto to jeho vlastník ve své garáži vlastně má. Je jasné, že Ferrari si s klíčky dalo poměrně dost práce, ovšem výsledek se nesetkal s příliš velkým nadšením u lidí na sociálních sítích. Podle nich totiž klíček vypadá jak levný zapalovač z tržnice, jiní si zase z klíčků utahovali s tím, že si mysleli, že se jedná o magnetku na lednici. Mnoho osob navíc použilo výraz odfláknutý.

Vůbec nejdál zašel s kritikou jeden z uživatelů na Twitteru, který napsal: „Majitelé nemusí mít velké logo Ferrari na klíčku, aby ukazovali, že ho vlastní. Řeknou vám to dříve, než se představí,“ rýpnul si do autorů klíčků. Našli se však i tací, kteří Ferrari obhajovali. Někdo na tento příspěvek dokonce napsal: „Buďte v klidu. Nemusí vás trápit klíček od auta, které v životě nebudete mít.“

Ve výsledku je asi jedno, jak klíčky vypadají, jasné je ovšem to, že Roma vypadá velice povedeně a rozhodně o ní bude zájem.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům:
Štítky:, ,