4.1.2020
Kategorie: PR

Dlouhodobý pronájem aut je alternativou k operativnímu leasingu

Zejména mladí lidé v posledních letech slyší na možnosti, jak vlastnit auto a nemuset se o něj starat. 21. století na nás klade velké nároky a největším problémem současné doby je nedostatek času. Proč jím tedy plýtvat? Raději jezděte a starosti nechte na jiných.

Přesně na tomto principu funguje operativní leasing, který je tolik oblíbený nejen mezi mladými lidmi. Pokud ho ale začnete zkoumat, možná dojdete k závěru, že se nechcete vázat na dlouhé roky. Nebo na leasing ani nedosáhnete kvůli záznamu v registru. Pro ty, jimž operativní leasing z nějakého důvodu nevyhovuje, je tu ještě dlouhodobý pronájem aut.

Jezděte ve špičkovém autě

Operativní leasing láká na to, že si každých pár let jezdíte v novém autě. Kdo by nechtěl usedat do vozu plného nejmodernějších a bezpečných technologií? Autopůjčovna Praha Taggart vám umožní to samé. Svým klientům dává nové či roční vozy s nízkým počtem najetých km. Průměrný věk aut určených k dlouhodobému pronájmu je pouze 9 měsíců. Najeto mají průměrně 18 000 km.

Nevažte se, nic neřešte

Taggart nabízí dlouhodobý pronájem auta Praha, ale jsou schopní vám vůz přivézt i kdekoliv jinde po republice, a to nejpozději do dalšího dne od objednání. Po Praze je rychlost špičková, tam si ho vyzvednete i do 45 minut u jakékoliv stanice metra.

Podobně jako u operativního leasingu hradí všechny náklady spojené s provozem, údržbou (včetně například pojištění) autopůjčovna, na vás zbyde pouze tankovat a dolévat vodu do ostřikovačů. Oproti leasingu je ovšem rozdíl v tom, že váš dlouhodobý pronájem může trvat klidně měsíc nebo půl roku. Leasingová společnost by vám smlouvu na tak krátký čas nedala.

Pronájem auta Praha je dostupný skutečně každému. Stačí mít řidičský průkaz, neexistuje žádné věkové omezení. K zapůjčení potřebujete pouze řidičský a občanský průkaz, nájemné a vratnou kauci.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: