Automobily Archív

Novinky mezi pneumatikami na léto 2018

Osvědčení výrobci prémiových pneumatik servírují na trh nové letní a celoroční modely hlavně pro náročnější řidiče osobních automobilů. Podívejte se na výběr 3 novinek pro letní sezonu 2018, které budou jistě patřit k tomu nejlepšímu, co může trh nabídnout.

Nový Touareg na skice

14.3.2018

Volkswagen spolu s Touaregem oslavuje milion prodaných kusů obou generací tohoto modelu. Třetí je již za dveřmi a tak nás Volkswagen začíná pomalu namlsávat.

Chevrolet Silverado 2019 a to, co zatím víme

14.2.2018

Chevrolet stáhl plachtu z nového Silverada a odhalil tak svoji vlajkovou loď, která váží více jak půl tuny. Automobilka neposkytla příliš mnoho nových informací, ale je tu několik věcí, které víme jistě. K dispozici bude nová Trailboss výbava, ložné podlahy, vysokopevnostní

Streetmate Volkswagen

29.11.2017

Volkswagen si pro nás chystá novinku jménem Streetmate. O co se jedná? Těžko říct. Bohužel k ní nemáme vůbec žádné informace. Může se tak jednat o nový systém sdílení dat mezi automobily, ale klidně také o zcela nový model.

Interiér Dusteru 2018 vás dostane

25.10.2017

Dacia Duster si během svého několikaletého působení na evropském trhu vybudovala své jméno. Nyní přichází její druhá generace, která se bude vyznačovat evolucí předchozích tvarů, co se exteriéru týče, ovšem i radikální proměnou interiéru.

T-Roc od Volkswagenu jako první globální SUV

11.10.2017

Volkswagen představuje novou řadu SUV, která by se měla zapsat do historie tohoto segmentu. Bude disponovat velkým množstvím zajímavých vychytávek, které nejsou u Volkswagenu běžností. Že to automobilka se svým novým SUV myslí skutečně vážně dokazuje ten fakt, že

Co nám nabídne nová Audi A8

23.8.2017

Nová vlajková loď společnosti Audi byla odhalena. Novinka bude představovat maximální luxus ve spojení s nejnovějšími technologiemi, které se později představí i v dalších modelech.