Automobily Archív

Elektrické Ferrari nejdříve za 4 roky

11.7.2018

Italský výrobce sportovních automobilů nehodlá nabízet v rámci svého současného pětiletého plánu ani jeden elektromobil. Hon na Mission E od Porsche či Roadster od Tesly se tedy prozatím odkládá.

Čtvrtá generace Focusu se nápadně podobá Volvu!

20.6.2018

Ford představí již čtvrtou generaci svého slavného modelu Focus. Ta by se měla představit co nevidět a tak společnost začala pomaličku odhalovat detaily tohoto vozu, které prozrazují, že Ford hledal opět inspiraci u konkurence.

Hybridní Lamborghini budoucnosti

21.3.2018

Hybridní technologie se postupně vkrádají do všech automobilek a jak to tak vypadá, nevyhnou se ani Sant´ Agatě. Výrobce Lamborghini se také chystá vyrábět své vozy v elektrické verzi a my vám dnes přinášíme ukázku toho, jak by takový vůz

Novinky mezi pneumatikami na léto 2018

Osvědčení výrobci prémiových pneumatik servírují na trh nové letní a celoroční modely hlavně pro náročnější řidiče osobních automobilů. Podívejte se na výběr 3 novinek pro letní sezonu 2018, které budou jistě patřit k tomu nejlepšímu, co může trh nabídnout.

Nový Touareg na skice

14.3.2018

Volkswagen spolu s Touaregem oslavuje milion prodaných kusů obou generací tohoto modelu. Třetí je již za dveřmi a tak nás Volkswagen začíná pomalu namlsávat.

Chevrolet Silverado 2019 a to, co zatím víme

14.2.2018

Chevrolet stáhl plachtu z nového Silverada a odhalil tak svoji vlajkovou loď, která váží více jak půl tuny. Automobilka neposkytla příliš mnoho nových informací, ale je tu několik věcí, které víme jistě. K dispozici bude nová Trailboss výbava, ložné podlahy, vysokopevnostní

Streetmate Volkswagen

29.11.2017

Volkswagen si pro nás chystá novinku jménem Streetmate. O co se jedná? Těžko říct. Bohužel k ní nemáme vůbec žádné informace. Může se tak jednat o nový systém sdílení dat mezi automobily, ale klidně také o zcela nový model.