26.10.2019
Kategorie: PR

Zimní dovolená se blíží. Pořiďte si nosiče lyží a snowboardů

S příchodem zimních měsíců se začínají plnit horská střediska sportovními nadšenci. Pokud plánujete za několik týdnů sbalit vybavení a vyrazit do oblíbeného ski areálu, je nejvyšší čas pořídit správné nosiče. V zavazadlovém prostoru není tolik volného místa, aby se vám tam vešly kufry s oblečením, a ještě i lyže či snowboard.

Současný trh je poměrně rozmanitý, a tak nosiče lyží a snowboardů se vám nabízejí v několika různých variantách. Ještě jednou z alternativ je střešní box, jenž je však o mnoho dražší než nosiče.

Jak vybrat nosiče lyží a snowboardů?

Pokud jste se z ekonomického hlediska rozhodli pro nosiče lyží, prvně byste si měli ujasnit, kolik sportovního vybavení vlastně chcete převážet. Právě od daného parametru se pak nosiče odlišují, protože je rozdíl, jestli chcete převážet pouze jeden pár lyží, nebo tři snowboardy. Stejně tak se doporučuje investovat do kvalitnějšího provedení, neboť u těch levnějších modelů často dochází k oděrkám a rezivění.

nosiče lyží a snowboardů

Bezpečnostní prvky a další vlastnosti nosiče snowboardů

U nosiče snowboardů a lyží si všímejte také bezpečnostních prvků, tedy dbejte na to, aby disponoval zámkem. Jak lyže, tak i snowboardy tak snadno uzamknete ke střešnímu nosiči, a pak se nemusíte obávat toho, že by vám je někdo ukradl během toho, co si odskočíte do obchodu.

Moderní řešení je komfortnější, neboť zpravidla je možné nosič vysunout mimo střechu vozidla a náčiní tak snadno upevnit. Nemusíte se nijak natahovat.

Stačí se podívat do pestrého produktového portfolia e-shopu filsonstore.cz, kde najdete nosiče lyží a snowboardů za atraktivní ceny. Jedná se o aluminiové verze s různými kapacitami. V nabídce jsou také magnetické nosiče, jež jsou levnější, ale na krátké vzdálenosti naprosto dostačující. Tak neváhejte a pusťte se do výběru.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: