Zajímavosti Archív

Za kryptoměny koupíte už i automobil

18.4.2018

Pokud jste majitelem kryptoměn a vaše portfolium již dohromady tvoří pěknou sumičku, za kterou by se dal koupit automobil, neváhejte, a kupte jej za ně. Po celém světě začíná přijímat stále více obchodníků kryptoměnu jako běžný prostředek směny.

Unikátní bondův Aston na prodej

4.4.2018

Máte zájem přikoupit si skutečný unikát? Pak vás rozhodně bude zajímat nejnovější nabídka aukční síně Christie´s, která bude dražit unikátní Aston Martin Jamese Bonda, tedy jeho představitele Daniela Craiga.

Na jaké vozy se můžete v letošním roce těšit?

7.3.2018

Rok 2018 je tu a s ním i plno očekávaných novinek od těch největších automobilek. Pojďme se podívat na to, co si pro nás připravují největší německé automobilky a také nahlédneme do staré dobré Anglie.

Oxford street pouze jako pěší zóna

10.1.2018

Jedna z nejproslavenějších ulic světa, Oxford street, se nejspíše promění pouze v pěší zónu. Takový je alespoň záměr londýnského starosty Sadiqa Khana. Informovalo o tom BBC.

Auto od Astonu? A co třeba ponorku?

22.11.2017

Automobilka Aston Martin patří mezi výjimečné producenty skutečně unikátních automobilů s kusem charismatu. Oblíbil si je i James Bond, pro kterého automobilka vyrábí vozy již nějaký ten pátek. Nyní se však pustila do projektu, který jako by z bondovky vypadl.