5.6.2018
Kategorie: PR

Vybíráte nové auto? S Autohledem nemůžete minout vedle!

Pokud vás právě čeká výběr nového auta, gratulujeme. Bezesporu jde o velmi příjemnou událost, nicméně i ta má jistá úskalí. Pokud jste již někdy v minulosti pátrali po ideálním automobilu, pravděpodobně jste došli k závěru, že dohledání konkrétních parametrů může být takříkajíc mravenčí práce. Webové stránky prodejců i samotných automobilek hýří superlativy o svých modelech, ale než se uživatel dostane k potřebným informacím, ztratí spoustu drahocenného času. Ještě větší problém pak může být přímé porovnání dvou různých vozů. Nevíte si s tím rady? Začněte používat portál Autohled.cz a budete mít za chvíli jasno.

Čerpejte informace z obsáhlé databáze vozů

Projekt Autohled pracuje s vlastní databází vozů, které jsou dostupné na českém trhu. Uživatelé ji mohou využívat zcela zdarma a vyhledat si v ní vozy, o které by případně měli zájem.

Například vás zaujme nový Volkswagen T-Roc, ale nejste si jistí, zda byste si neměli připlatit za výrazně dražší BMW X2. Není přitom nic jednoduššího, než oba vozy přidat do porovnávače a prohlédnout si všechny důležité parametry hezky vedle sebe. Přeci jenom, kdo by se chtěl prokousávat 24 stránkovými PDF, jen kvůli tomu, aby zjistil cenu?

 

Anebo to můžete vzít z druhého konce a najít ideální vozidlo na základě specifických kritérií. V tomto směru vám přijde vhod pomocník při výběru vozidla. Nastavíte některé z možných filtrů (od typu karoserie až po velikost kufru či akceleraci z 0 na 100 km/hod) a zobrazí se vám všechny vyhovující varianty. I ty si poté samozřejmě můžete přidat do porovnávače a najít své budoucí auto.

Jakmile budete mít vybráno, můžete automobil poptat a počkat si na zvýhodněné nabídky od dealerů. S trochou štěstí ušetříte nezanedbatelnou částku.

Volkswagen T-Roc

Co všechno se díky Autohledu dozvíte?

Autohled není v pouhou databázi parametrů, ale také studnicí mnoha důležitých informací. Ušetří vám spoustu času, protože nebudete muset hledat na webech crash testy, žebříčky prodávanosti, výsledky testů TÜV, odborné recenze a videorecenze. To vše a ještě mnohem více najdete pod jednou střechou právě na portálu Autohled.cz.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: