24.9.2019
Kategorie: PR

Veteráni, do kterých se vyplatí investovat

Rozhodli jste se zainvestovat své peníze do veterána, ale nyní stojíte před nelehkým rozhodnutím. Pravděpodobně totiž přemýšlíte, jakého veterána zakoupit, aby vám v budoucnosti udělal radost vysokým ziskem. Investování do veteránů je dnes velice rozšířené, tudíž je trh dobře zmapovaný. My si tak můžeme ukázat několik historických vozů, do kterých se vyplatí investovat.

Ford Mustang

S tímto výběrem nesouhlasí pouze rostoucí grafy, ale srdce mnoha nadšenců do aut. Tato americká legenda patřící mezi “muscle cars“ se nesmazatelně zapsala do historie automobilismu, tudíž není možné, že by se na něj někdy zapomnělo. Bude výbornou investicí, ozdobou v garáži a zážitkem při jízdě na silnici. Zakoupení tak není jen chytrá investice, ale Ford Mustang vám vyčaruje úsměv na tváři.

Chevrolet Corvette

Jaký je největší problém vozu Chevrolet Corvette? Že její hodnota raketově rychle roste. Pokud si tedy nepospíšíte, tak za pár let už zachovalý kousek bude až nedostupný. Důvodem je vzácnost originálních kousků a její důležitá role v historii automobilového sportu. Neustálý konkurenční boj s Mustangem urychlil vývoj vozů o několik let.

Velorex

Ačkoliv byste to možná neřekli, tak Velorex je vzácný automobil a je též vhodný k investování. Zachovalé kousky v dobrém stavu dnes napočítáte na jedné ruce a jeden takový veterán na prodej nabízí Veteran-prodej.cz. Vlastníci nepojízdných Velorexů se mohou uhnat, aby ho zrenovovali, neboť v budoucnosti bude vzácný jako zlato. Drtivá většina byla totiž neodbornými zásahy znehodnocena.

Pontiac GTO

Závody dragsterů a silničních vozů na okruhu. Zde se Pontiac GTO zrodil, aby dominoval. Napomohl mu k tomu mohutný osmiválec a své fanoušky si získal svým vzhledem. Stal se z něj neprodávanější muscle car v USA a dnešního dne se dožila spousta pěkných kousků. Už mnohem méně se ale vyhnulo všemožným úpravám a podivným vylepšením.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: