Praktické rady Archív

Jak na promáčkliny na autě?

31.5.2017

Můžete jezdit sebeopatrněji a pečovat o své auto, ovšem pokud nemáte garáž, musíte počítat s rizikem povětrnostních vlivů. Noční můrou každého majitele automobilu jsou kroupy, které dovedou v karoserii vytvořit promáčkliny. Ovšem promáčkliny na karoserii vám může způsobit i

Jak rozbít okno za jedinou sekundu?

1.2.2017

Autonehoda je vždy velmi nepříjemná a stresující záležitost, ve které je však nutné udržet chladnou hlavu a racionální myšlení. Prvním úkolem je vždy dostat se co nejrychleji ven z vozu, což ovšem není někdy úplně jednoduché.

Jak na výměnu oleje v autě?

Měníte olej v dostatečně krátkých intervalech? Ne? Raději začněte, protože dlouhé otálení může motoru zbytečně uškodit. Podle odborníků nejsou příliš vhodné ani oleje s aditivy. Některé mohou motoru dokonce uškodit.

Jak zvýšit cenu ojetého vozu?

Už je to tady. Budete inovovat vozový park, ale ještě před tím, než domů přijedete v novém autě, musíte prodat to stávající. Jenomže co když nenajdete zájemce, který ochotně zaplatí vámi stanovenou částku? Naštěstí existuje několik způsobů, jak cenu

Jak správně vybrat helmu na motorku?

Pořídili jste si svou první motorku a chystáte se na nákup základního vybavení, bez kterého se při jízdě neobejdete? V tom případě vás možná zaskočí neuvěřitelně bohatá nabídka výrobků, které se již na první pohled v mnoha ohledech liší.