12.12.2019
Kategorie: PR

Pojištění auta můžete získat přes internet se slevou až 40 %

Povinné ručení se prakticky každoročně navyšuje, a to trápí drtivou většinu motoristů. Vaše současná pojišťovna zkrátka sází na to, že podlehnete a zaplatíte. V dnešní době přitom sjednání lepšího pojištění již není tak zdlouhavý proces jako v minulosti. Můžete jednoduše využít srovnávacích portálů, které vám efektivně pomohou k získání levnější pojistky. Ušetřete opravdu výraznou částku na pojištění, kterou můžete použít na jiné výdaje.

Srovnejte si nabídky pojišťoven

Každý rok je to stejné, každý rok nový předpis a každý rok s vyšší částkou, než tomu bylo v uplynulém období. Taková situace samozřejmě nemůže nikoho těšit. Najít si výhodnější nabídku je přitom velmi jednoduché. Pojištění auta totiž nebylo nikdy dříve snadnější. V současnosti máte možnost využít nabídek srovnávačů, které vám z pohodlí vašeho domova srovnají nabídky pojišťoven. Jednoduše online a na pár kliknutí. Získáte zejména:

  • Přehledné srovnání nabídek a jejich parametrů
  • Výraznou úsporu

Právě díky možnosti si nabídky zrovna vedle sebe můžete na první pohled vidět, jaké má konkrétní nabídka parametry. Ať už se jedná o limity při škodách na majetku a na zdraví nebo o zohlednění vašich bonusů či různé akce. Pamatujte, že pojišťovací produkty tady nejsou od toho, abyste platili nesmyslné sumy za nic. Jsou tady zejména od toho, aby vám nabídly odpovídající parametry, které vyhovují vašim potřebám. Nejde přitom pouze o limity krytí pojistných událostí, ale třeba také o:

  • Asistenční služby
  • Doplňkové služby

Každý motorista, který se již někdy setkal s tím, že někde zůstal napospas v důsledku technické závady na vozidle, určitě uvítá kvalitní asistenci, která v některých případech může být zdarma. Proto se zajímejte také o takovou službu, zda vám ji konkrétní pojišťovna umí nabídnout. Vhodné mohou být také různé doplňkové služby, kde může patřit třeba pojištění čelního skla, které je zpravidla na automobilu velmi drahé.

Úspora může být zásadní

Řada řidičů stále platí velmi nevýhodné pojistky, které jsou jednak drahé, ale zároveň nemají parametry, které jsou pro ně výhodné. Pokud si sjednáte prostřednictvím internetu skutečně takovou pojistku, která konečně bude odpovídat vašim představám, můžete získat klidně úsporu i 40 %. Se vším vám pomůže srovnávač a kalkulačka pojištění, která vám přehledně ukáže, které nabídky se pro vás budou jevit pravděpodobně jako nejvýhodnější. Rozhodnete-li se některé z nabídek využít, tak lze prostřednictvím internetu velmi jednoduše také sjednat pojistná smlouva, případně můžete využít kontaktu s telefonním operátorem.

Online sjednání je výhodnější vždy

Sjednání pojistky prostřednictvím internetu je vždy výhodnější z mnoha důvodů. Tím hlavním je skutečnost, o které jsme již mluvili na předchozích řádcích, a sice že máte skutečnou možnost výběru. Roli hraje také to, že pro pojišťovny je sjednání přes internet levnější, a tak můžete získat lepší cenu.

V neposlední řadě je sjednání pojištění online také velmi pohodlné. Nemusíte složitě obvolávat mnoho pojišťoven a zjišťovat nabídky, nemusíte nikam chodit. Jednoduše využijete internetový srovnávač pojištění a vyberete si podle libosti. Také samotné uzavření smlouvy je velmi jednoduchý proces, kdy zaplatit pojistku můžete převodem na účet a zelenou kartu obdržíte prakticky okamžitě poštou.

Srovnávače vám nemusí pomoci pouze s pojištěním

Velkou výhodou internetových srovnávačů je skutečnost, že mají velmi široký záběr. Nezaměřují se pouze na pojištění, jako je například povinné ručení, ale dokáží vám srovnat celou řadu dalších finančních produktů. Můžete si tak vybrat ty nejvýhodnější půjčky a pojištění na trhu. Zejména v případě půjček byste měli být velice obezřetní, a tak se vyplatí srovnat si nabídky jednotlivých úvěrových společností a zjistit, nakolik pro vás jsou nebo nejsou výhodné.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: