30.4.2018
Kategorie: PR

Parkování u novostaveb v Praze

Parkování v Praze je kapitola sama o sobě a bylo o něm v tisku i na netu napsáno snad tisíce článků. Všichni víme, že situace není nijak růžová a poměrně složitý systém zón není ideální pro rezidenty ani pro přespolní, ba naopak. Znám to z vlastní zkušenosti, bydlím na Praze 6, každý rok zaplatím 1 200 Kč „vydřidušský“ rezidenční parkovací poplatek a přesto každý večer s autem kroužím marně okolo našeho bloku. Jelikož je před naším domem beznadějně plno, nakonec zastavím nasupeně až o několik ulic dál. Tato bezútěšná situace se však netýká jen staré zástavby, protože brzy dorazí i do nově postavených rezidenčních čtvrtí.

Na parkování je nejlepší myslet již při koupi bytu

Jestli nechcete dopadnout jako já, na mou obranu padne, že jsem neměl vaši možnost volby, řešte garáž či parkovací stání již ve fázi, kdy plánujete nové bydlení. Většina developerů, znalá pražského parkovacího šílenství, je na tuto situaci již připravena a byty v novostavbách v Praze koncipuje i s nabídkou možnosti snadného parkování. Od společnosti FINEP můžete získat nový byt či dům, jejichž součástí jsou garáže, krytá stání nebo parkovací místa přímo pod vaším domem.

Rezidenční projekt Kaskády Barrandov nabízí garáže a parkovací stání přímo pod domem.

Pohodlné parkování v Praze je k nezaplacení, vlastně k zaplacení…

Všechny byty i rodinné domy, které v současnosti společnost FINEP připravila k prodeji, vám nabízí možnost, vyřešit parkování jednou pro vždy, a to již při samotné koupi nemovitosti. Barrandovská lokalita Kaskády Barrandov má krytá stání či parkovací místa přímo pod domem. Stejně tak je řešeno i parkování pro rezidenty Britské čtvrti či na Malém háji ve Štěrboholech na Praze 10. Na snadné parkování bylo myšleno i při stavbě bytů na Proseku, které mají k dispozici prostorné garáže, jež jsou umístěny přímo pod domem. Parkování v rodinných domech Nad Přehradou či v Britské čtvrti je zajištěno v garážích u domu, a navíc zde máte možnost získat i další venkovní parkovací stání. Developerské projekty v Praze společnosti FINEP nabízí nejen kvalitní bydlení, ale i snadné a dostupné parkování.

Parkování v rezidenční čtvrti na Malém háji v garáži, jež je součástí vašeho domu.

Bydlení v novostavbě splňuje veškeré požadavky na moderní bydlení a pohodlné parkování je jedním z nich. Kontaktujte společnost FINEP ještě dnes a získejte všechny informace, které potřebujte pro správné rozhodnutí o vašem novém bydlení.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: