20.2.2019
Kategorie: Videa, Zajímavosti

Nový Top Gear brzy a naposled

Každý motoristický fanda zná pořad Top Gear. Pořad, který nabízí nejen testy aut, ale především pořádnou akci, je jedním z nejsledovanějších pořadů na světě, a proto je jeho pokračování naprostou samozřejmostí, ovšem tentokráte naposled.

Nová bláznivá sezóna

Pořadu se i přes změny, které se v něm odehrály, velice dařilo. Nová trojice moderátorů diváky bavila a dokázala pořadu vrátit tu správnou šťávu, kterou měl před lety s Hammondem, Clarksonem a Mayem. Na novou sérii láká i čerstvá upoutávka, která prozrazuje, že se nudit rozhodně nebudeme!

Krom ztřeštěných testů zcela nových vozů nás čekají také nejrůznější soutěže mezi moderátory v bláznivých disciplínách a tak budou hrát automobilové polo, plavit po moři v automobilu, vyhrávat závod na okruzích a mnoho dalších bláznovin, které k Top Gearu vždy neodmyslitelně patřily.

Naposled

Ovšem tato série bude poslední. Tedy poslední v aktuálním moderátorském složení. S pořadem se totiž loučí Matt Le Blanc, který uvedl, že je pro něj pořad velkou zábavou a obrovsky si jej užívá, ale zabírá mu obrovské množství času kvůli cestování, že mu na nic jiného už v podstatě nezbývá čas a především pak na jeho rodinu.

S pořadem se navíc loučí i Reid, který však nadále zůstane v Top Gear rodině a občas se v pořadu ještě objeví.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: