12.6.2019
Kategorie: Motorky

Jawa v Indii nestíhá

Nástup Jawy na indický trh se ukázal být velmi úspěšným. A to dokonce do takové míry, že má společnost problém uspokojit poptávku.

O Jawy je obrovský zájem

Jawa se na indickém trhu objevila díky Mandhira Group, potažmo její značky Classic Legend, který vytvořil zcela nové modely odvozené od klasických československých strojů nabízených v minulém století.

Společnost představila hned tři modely, přičemž u dvou zahájila příjem objednávek a v případě třetího modelu Jawa Perak bude objednání možné až později. O nové stroje se ovšem strhnul takový zájem, který předčil veškerá očekávání. Nedlouho po otevření rezervací oznámila společnost, že online rezervace budou uzavřeny. Zároveň v Indii přibývá stále větší množství oficiálních zastoupení značky a servisních míst napříč celou Indií.

Nové motorky jsou pro indický trh vyráběny v jediném podniku a tak se čekací doba na stroj odvíjí podle bydliště čekatele na pět až devět měsíců. Společnost však stále upravuje plány dodávek nových motocyklů Jawa 300 a Jawa Forty-Two a plánuje znovu otevřít možnost online objednávek a to v září tohoto roku. Na stejný měsíc pak bylo posunuto také zahájení objednávek výše zmíněného modelu Perak, jehož výroba by se měla rozběhnout během příštího roku.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům:
Štítky:, ,