31.10.2018
Kategorie: PR

Jaký typ garážových vrat vybrat?

Jste automobilový fanoušek? Milujete vychytané věci? Máte rád pohodlí? Pak jistě oceníte výhody garážových vrat od společnosti Oknoplastik. Dobře těsní, zlehka se otevírají a můžete je otevřít i na dálku. A navíc, snadno je sladíte s odstínem vašeho domu.

Garážová vrata Oknoplastik

Všechny typy garážových vrat Oknoplastik jsou vyráběny v České republice. V nabídce najdete 5 typů vrat, které je možné otevírat ručně nebo pomocí elektrického pohonu. Elektrický pohon lze nainstalovat i tam, kde není přívod elektrického proudu; elektřinu snadno obstará solární článek. Další výhodou garážových vrat Oknoplastik je jejich konstrukce, takže zaberou nutné minimum prostoru v garáži. A navíc vyberete si téměř z 3 000 barevných odstínů a 55 imitací dřeva!

Jaká vrata jsou v nabídce Oknoplastik?

V nabídce najdete křídlová garážová vrata, tradiční řešení, které je vhodné pro všechny typy garáží, kde se nedostává místa na výsuvné provedení nebo kde je požadavek na zachování pohodlí při průchodu osob.

Samozřejmostí jsou oblíbená posuvná vrata, která zachovají průjezdní výšku otvoru a navíc umožňují jednoduchý průchod při částečném otevření vrat.

V nabídce Oknoplastik najdete i rolovací garážová vrata. Ty se osvědčily jako nejúspornější řešení v případě, kdy se rozhodnete zasáhnout bez větších stavebních úprav do své již existující garáže.

U posuvných vrat je pohyb veden v závěsné kolejnici. 

Nechte si udělat vrata na míru

Sekční vrata jsou vrata, která mají výsuvný mechanismus a jsou tvořena vždy na míru, dle přání zákazníka. Jsou vhodná do všech typů garáží, dvojgaráží nebo vjezdů do hromadných garáží.

Oknoplastik mají v nabídce i speciální sekční garážová vrata Trido Evo. Jedná se o vrata navržená pro rychlou a jednoduchou výměnu starých vrat, bez nutnosti bourat zárubně a opravovat stavební otvor. Celá výměna trvá pouhé 3 až 4 hodiny.

Oknoplastik myslí i na ty, co potřebují vrata pro průmyslové objekty, ta jsou navrhována a vyráběna přímo na míru a přání zákazníka. Jsou vhodná do hal, skladů, garáží a mycích linek.

Sekční garážová vrata zamezující skřípnutí prstů mezi jednotlivé lamely.

Všechny typy garážových vrat mají velmi tichý chod, dlouhou životnost a jsou vysoce spolehlivé. Mají dokonalé tepelně-izolační vlastnosti.

Více informací nejen o garážových vratech najdete na webu firmy Oknoplastik – www.oknoplastik.cz.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: