7.3.2018
Kategorie: Zajímavosti

Na jaké vozy se můžete v letošním roce těšit?

Rok 2018 je tu a s ním i plno očekávaných novinek od těch největších automobilek. Pojďme se podívat na to, co si pro nás připravují největší německé automobilky a také nahlédneme do staré dobré Anglie.

Rok 2017 přinesl obrovské množství novinek a rok letošní nebude jiný. Během roku nás čeká hned celá stovka velkých novinek. Pojďme se podívat na ty nejparádnější z nich.

Novinky z německé výroby

První z luxusních německých automobilek je Audi, která má plánu mezigenerační obměnu modelů A1, Q3 a také Q6. Dále se dočkáme zcela nového SUV a další dva utajené modely, které by měly disponovat elektromotorem. Dále se můžeme těšit na modely R5 Sportback, SQ2 a tak modernizované TT. Koncem roku by se do prodeje měla dostat i zcela nová A7 Sportback.

Ani největší němečtí konkurenti Audi však nebudou spát. BMW si pro nás chystá rok ve jménu SUV. Má v plánu obměnit současnou X4 a také X5. Navíc se do prodeje dostane nový crossover X2 a před koncem roku se dočkáme i velké novinky v podobě super luxusního SUV X7. Dále se dočkáme i sportovních modelů Z4 a řady 8.

Konkurenci bude dělat i Mercedes, který si pro nás nachystal nový offroad G, který sice bude míst stále stejný vzhled, ovšem zcela jiná bude technika, použitá v automobilu. Čeká na nás také hatchback A a MPV B ve svých zcela nových generacích. Dočkáme se možná i čtyřdveřového modelu, který bude vycházet z AMG GT. A velkou novinkou bude také Project 1, který si zamilují všichni milovníci ostré jízdy. Tento automobil totiž bude sdílet techniku s monoposty F1.

Co nového z Británie?

Velkých věcí se dočkáme také z Británie? Rolls-Royce si pro nás nachystal zcela nový Phantom a dočkáme se také velice očekávaného SUV Cullinan, které doposud budí především rozpaky. Bentley nám představí svůj nový Continental GT a také novou Bentaygu, který by měla přijít i ve verzi s plug-in hybridním pohonem. Máme se zkrátka na co těšit!

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: