13.6.2018
Kategorie: Zajímavosti

Jaké vozy jsou nejoblíbenější mezi fotbalisty?

Pokud je fotbal vaší životní vášní a chcete nejen hrát jako prémiový hráči, ale také jezdit ve stejných vozech, pak vás jistě bude zajímat, jaké automobily jsou nejoblíbenější mezi špičkami anglické Premier League.

Fotbalista co by trendsetter

Fotbalisté udávají nejrůznější trendy. Tím prvním je samozřejmě styl jejich hry a jejich schopnosti, kterých by chtěli dosahovat mladí kluci po celém světě. Ovšem adorace zachází mnohem dále, než jen do stylu hry.

Pokud někoho skutečně ctíme, pak chceme dělat všechno jako on. Chceme se stejně oblékat, stylizovat, míst stejné zájmy a jezdit ve stejných vozech. A u fotbalistů to platí zvláště. Lidi zkrátka chtějí vypadat stejně jako fotbalisté a zajímá je i jakými jezdí vozy. My jsme si posvítili na nejoblíbenější vozy těch největších hvězd Premier Leaugue, které se dají považovat za nejlepší fotbalisty světa.

Žebříček

Tomuto žebříčku jednoznačně vévodí vozy SUV s Land Roverem a Range Roverem v čele. Na bronzové pozici se pak umístil menší Rangel Rover Sport. Druhé místo zaujal Bentley Continentál GT, celkově však žebříčku vozy SUV jasné vévodí. Možná jste také čekali, že se fotbalisté budou prohánět těmi nejplacatějšími supersporty, jaké existují, ale není tomu tak. První supersport je až na sedmém místě, a je jím Lamborghini Gallardo, kterého má ovšem jen 13 fotbalistů. Na desáté pozici se usadil Aston Martin DB9, který vlastní pouze tři vrcholoví fotbalisté z celé Premier League.

Čtvrté místo patří velkému SUV Audi Q7, které má hned 21 sportovců a za ním je BMW X5, tedy další SUV, které je v garáži u 18 profíků. Následuje Porsche Cayenne a po něm již zmíněné Gallardo. Pak je zde zajímavé Ferrari 485, které vlastní osm fotbalistů a na devátém místě je Maserati Gran Turismu, které mají doma 4 sportovci.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: