20.5.2020
Kategorie: Motorky

Harley hledá toho nejlepšího customera ze všech

Harley Davidson spouští novou soutěžní bitvu nejlepších customerů v rámci pořádané soutěže Battle of the Kings.

Král králů

Harley Davidson posledních pět let pořádal soutěž, ve kterém se jeho jednotlivá dealerství mohla účastnit soutěže o nejlepší custom výtvor v rámci soutěže Battle of the Kings. Nyní přichází vyvrcholení celé soutěže, kdy se vítězové jednotlivých národních kol mezi sebou utkají o tu nejvyšší příčku a pokusí se pro sebe ukořistit titul Krále králů.

Do finále se zapojilo celkem 15 dealerství motocyklů značky Harley-Davidson z 11 zůstných zemí. Mezi nimi najdeme i jednoho zástupce střední a východní Evropy, který je Harley-Davidson ze Štětína v Polsku. Ten se stal králem Customů v roce 2018.

Letošní klání nabídne ty nejlepší možnosti úpravy motocyklů a dá volný průchod absolutní kreativitě. Soutěž se nese v duchu tradičního modelu Sportster, který slouží jako nepomalované plátno připravené na úpravy.

Díky klasickým křivkám a rozsáhlé nabídce originálního příslušenství je právě z modelu Sportster možné postavit bobber, café racer, tracker či choper. Navíc každý postavený stroj může dokonale odpovídat přáním zákazníka. Navíc pro letošní rok nebyl stanoven limit v rozpočtu ani nebylo omezeno množství dílů, tak jako v minulých letech.

„Soutěž dealerských přestaveb Battle of the Kings byla úžasnou ukázkou toho, jak je customizace ukrytá v samotných kořenech naší značky. Inspiruje naše dealery k tomu, aby ukázali neomezené možnosti úprav, ale inspiruje i zákazníky, kteří si mohou navrhnout svůj jedinečný motocykl, na jakékoli úrovni rozpočtu. Po mnoha letech této fantastické soutěže se nemůžeme dočkat, co letos ukážou předchozí vítězové z celého světa,“ říká Jon Bekefy, GM of Global Brand Marketing Harley-Davidson.

O vítězi bude rozhodnuto v globálním online hlasování. To odstartovalo v polovině března a vítěz by měl být vyhlášen koncem tohoto měsíce.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: