4.7.2018
Kategorie: Zajímavosti

Druhá série pořadu Top Gear je skvělá!

Motoristický pořad na jménem Top Gear má za sebou druhou sérii ve své obnovené formě. Tu si vzalo na starost trio moderátorů LeBlanc, Harris a Reid, kteří se postarali o znovuzrození tohoto skvělého pořadu!

Obnovení úspěchu

Když před několika lety opustil slavný pořad Jeremy Clarkson a k němu se pak přidali i zbylí dva moderátoři Richard Hammond a James May, vypadalo to s nejoblíbenějším motoristickým pořadem velmi zle. Pomoc měla přijít od Chrise Evanse, který převzal obnovenou podobu pořadu spolu s dalšími moderátory, ovšem Evansův výkon byl tak mizerný, že se druhá série již natáčela bez něj. Na jeho místo nastoupili hned tři moderátoři, kterým se povedlo nastavit úroveň nového Top Gearu tak vysoko, že konečně začal představovat konkurenci show The Grand Tour, kterou moderuje bývalá trojice moderující Top Gear.

Takový pocit z nové série alespoň máme my. 25. série vysloveně stojí na trojici LeBlanc, Harris a Reid, kterou v epizodních rolích doplnila i Sabine Schmitz a Eddie Jordan. S třemi moderátory přišla do pořadu zcela nová energie, které se, jak se zdá, podaří udržet pořad při životě i nadále a dokonce jej opět parádně nakopnout.

Jinak, ale dobře!

Nový formát pořadu již nepřináší tak nekorektní politické a sociální komentáře, jako tomu bylo za časů Clarksona a nenajdeme v něm ani tolik humoru. S bohem musíme dát také scénkám, které v posledních řadách starého Top Gearu neměly leckdy s automobily již téměř nic společného. Nicméně konečně tu je zase pořad, který se věnuje čistě automobilům, a to je podle nás dobře!

Moderátoři totiž dokáží s takovým formátem obstarat pořádnou podívanou a nesmírně se při tom baví. Matt Le Blanc nabízí pořádnou dávku suchého humoru, Harris uchvacuje naprosto neuvěřitelným řidičským uměním a Reid na všechno přidává svůj mladický nadhled. Elán těmto chlapíkům rozhodně nechybí, což se však nedá říci o The Grand Tour, kde jsou léta již znát.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: