15.11.2017
Kategorie: Financování, Zajímavosti

Chcete vydělat balík peněz? Udělejte automobilový pořad s legendární trojicí moderátorů

Pokud přemýšlíte nad svým novým podnikatelským plánem, pak vám rozhodně doporučujeme udělat automobilovou show se třemi nejslavnějšími moderátory současnosti. Řeč je o slavné trojici Hammond, Clarkson, May, kteří vydělávají Amazonu neskutečné balíky peněz. První sezóna The Grand Tour totiž vydělala obrovské množství peněz a pokořila hned několik rekordů.

Mohlo by se zdát, že po skandálu v Top Gearu je s touto trojicí konec, ovšem Amazonu se podařilo opět jí přivést k životu a to v parádním stylu. První sezóna The Grand Tour se stala nejstahovanější show minulého roku, stala se nejvýdělečnějším pořadem Amazonu a může pochlubit nejvyšší sledovaností po kompletně celém světě. Na dveře však nyní klepe již druhá sezóna, které chybí jen trochu, aby byla zcela dotvořena.

Druhá série se blíží

Oním posledním kousíčkem této skládanky je nutnost dotočit statické scény ze stanu. Ten se však nyní nebude stěhovat po celém světě, ale zůstane na zahradě anglického milionáře Nicolase Johnstona v Great Thew, což je asi 16 minut jízdy od Clarksonova sídla. Natáčení se samozřejmě zúčastní i přihlášení fanoušci, kteří se budou na pořadu aktivní podílet. Moderátoři během natáčení navštívili Afriku, obě Ameriky, Asii a také Evropu.

Jay Marina, víceprezident Amazon video Europe řekl: „Grand Tour je naše nejoblíbenější show, sledovali ji diváci ve více než 240 zemích a oblastech světa. Diváci nám neustále opakují, že nejatraktivnějšími částmi jsou dobrodružné cesty Jeremyho, Richarda a Jamese. I přes různé kalamity a zranění kluci strávili letošní rok zkoumáním ještě neuvěřitelnějších a úžasnějších míst než kdykoli předtím… a samozřejmě se dostali do větších problémů. Nemůžeme se dočkat, až registrovaní diváci Prime uvidí druhou sérii,“.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: