27.12.2016
Kategorie: PR

Britský Top Gear má jasno: Kodiaq je nejlepší volbou pro velkou rodinu!

Máte početnou rodinu, nebo čekáte přírůstek a přemýšlíte nad obměnou vozového parku? Pokud si nevystačíte s pětimístným autem a potřebujete dostatek místa pro sedm pasažérů, rozhodně byste neměli přehlédnout nejnovější škodovku. S velkým SUV Kodiaq se mladoboleslavská automobilka trefila do černého a sklízí úspěchy u nás i v zahraničí. Britský Top Gear vůz dokonce označil za nejlepší auto pro velké rodiny.

Co na tom, že si první zákazníci užijí velké škodovácké SUV až v únoru 2017, již nyní se o Kodiaqovi hovoří a píše jen v dobrém. Podle novinářů je svezení nevšední zážitek zejména díky perfektně vyladěnému podvozku a obrovskému množství místa. Což je skvělá zpráva pro hlavy početnějších rodin. A když to tvrdí i britský Top Gear, něco na tom bude.

auto-poly_cz_01

Podle prestižního britského magazínu má nová Škoda Kodiaq zabránit každodennímu stresu. Jedná se o všestranné vozidlo, které si lehce poradí se všemi nástrahami rodinného života – převeze větší počet osob, přepraví spoustu věcí a stejně dobře utáhne těžký přívěs. SUV nerozhodí ani kluzká silnice nebo lehký terén. Neúnavný dříč bude mít v garáži velkých rodin čestné místo!

Ceník Škody Kodiaq již není tajný a zájemci vědí, že pod 677 900 Kč nejde. Za tuto částku je k mání verze 1.4 TSI ACT/110 kW 4×4 nebo předokolka s automatickou převodovkou. Otázkou je, zda se nevyplatí sáhnout hlouběji do kapsy a investovat do silnějšího dvoulitru o výkonu 140 kW…

Ať už si však nakonec vyberete kteroukoliv verzi, nebudete litovat. Škodě se podařilo kvalitní auto, které budí rozruch i v zámoří. Automobilce se daří i v případě ostatních modelů. Taková kompaktní Škoda Fabia sice nenabízí tolik prostoru jako Kodiaq, ale i šéf koncernu VW ji označil za nejhezčí malý vůz.

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: