6.2.2019
Kategorie: Automobily, Financování

Automobily pod 100 tisíc, které se vyplatí zakoupit

Máte 100 tisíc a chcete koupit automobil, který má smysl do budoucna? Pak se pojďte s námi podívat na několik automobilů, do kterých rozhodně investice stojí za to. Myslete však vždy na to, že je potřeba dbát na správný technický stav vozidel.

Alfa Romeo 156 2.0 TS nebo 2.5 V6

Automobil s nezaměnitelným kouzlem, na kterém najdete celou řadu much, ovšem svou jedinečností je automobil všechny zastiňuje. Pokud chcete automobil kupovat s vidinou potenciálu, pak je nejlepší investovat do dvoulitru Twin Spark či ostrého GTA, ty však v dobrém stavu do 100 tisíc nekoupíte. Motor vozu běžel vždy naprosto hladce a to i ve velmi vysokých otáčkách. Šestiválec nebyl tak výbušný, ovšem dokázal ujet slušnou porci kilometrů bez zaváhání.

Ford Mondeo ST200

Tato Fordka byla náhradou za Sieru Crosworth. Tou byl okřídlený speciál s pohonem zadních kol a přeplňovaným dvoulitrem. Tato auta dnes stojí i přes 300 tisíc, pokud je vůbec seženete. Můžete však zakoupit levnější náhradu.

Tou je Mondeo ST200, většinou v temně modré barvě s inovovaným šestiválcem z roku 1994. Modernizace zahrnovala celou řadu prvků, jako sportovní odpružení, díky kterému měl vůz ještě lepší jízdní vlastnosti. V kabině byla skvělá Recaro sedadla v kombinaci kůže a látky.

Volkswagen Golf III GTI 16V

Těchto vozů je dnes stále méně a méně, a proto jejich hodnota neustále narůstá. Tyto vozy mají velmi jasný potenciál růstu do budoucna. Technicky jsou na tom vozy velmi dobře, jediná potíž spočívá v korozi, která tyto vozy trápila notně. Za pozornost zde stojí hlavně limitovaná edice 20 Jahre z roku 1996. Tak kupujte, dokud nebude pozdě!

Byl pro vás článek zajímavý? Sdílejte jej přátelům: