Videa Archív

Video: Je libo auto nebo letadlo?

27.3.2017

Je jen otázkou času, kdy něco podobného bude běžným dopravním prostředkem v každé domácnosti. Byl by to obrovský krok dopředu, kdyby se tahle myšlenka dostala již do prodeje.

Video: Pojízdná chata a to doslova!

13.3.2017

Mobilheimy budou brzy minulostí. Tedy do té doby než se budou moci přesouvat bez dalšího zařízení jako je tomu u téhle pojízdné chaty. Takovou pojízdnou chatu by jistě ocenil každý z nás.

Video: Banánové auto

6.3.2017

Zajímavý kousek i nápad. No v banánu snad nejel ještě nikdo z nás, není tomu tak? Tento automobil ve tvaru banánu vznikl ze starého Fordu v provedení pick up z roku 1993.

Video: Automobil ze dřeva

27.2.2017

Dřevo je dnes hodně v módě a to nejen v podobě módních doplňků … ze dřeva se dnes dělají již i auta, avšak zatím jen v dílnách pár nadšenců. Toto dřevěné auto by trumflo mnoho dnešních plecháren.

Video: Slátanina několika aut

6.2.2017

Podívejte se na to, jak to může dopadnout, když se spojí několik různých části automobilových značek do jednoho automobilu. Klobouk dolů … muselo to dát hodně práce.

Video: Doslova monstrum!

30.1.2017

Potkat něco takového na silnici, tak nejlepší možná varianta by bylo stočit to do příkopu nebo zkusit podjet. O tuhle ženu řídící toto auto se musel její muž asi hodně bát na cestách, že ji pořídil tak bezpečné auto